Aktualności

14 Lut 2017

Walentynki z RCS

Dziś w ramach Sportowych Ferii odbyły się dwa turnieje. Zawody odbyły się w Hali Tenisowej MPWiK oraz Kręgielni RCS.

Turniej tenisa podzielony został na dwie kategorie: dzieci młodsze (wiek 8-9 lat) i starsze (wiek 10-13).

W kategorii młodszej bezapelacyjnie zwyciężył Igor Pasiński, a na pozostałych miejscach uplasowali się: Natalia Stepień, Paweł Gozdek oraz Wiktoria Jaworska.

W kategorii starszej zwycięzcą został Filip Bawarczyk przed: Julią Huzarską, Damianem Dolema oraz Wiktorem Fortuńskim.

Kilkanaście par uczestniczyło w Walentynkowym Turnieju Kręglarskim. Każda z par oddała po 12 rzutów - na każdego z uczestników i najlepszą okazała się Kula Armatnia, która zdobyła 49 punktów. Kolejnymi parami były: Spider oraz FC Lubin.

Jednak rywalizacja nie była najważniejsza, lecz spędzenie czasu z równieśnikami w milej atmosferze. Dla każdego dostępna była cała kręgielnia wraz z bowlingiem, piłkarzykami oraz stołami do bilarda.