Aktualności

21 Sie 2019

Wakacyjny turniej tenisa ziemnego za nami

Wakacyjny turniej tenisa ziemnego za nami

Podczas Akcji Lato tradycyjnie już nie może zabraknąć tenisa ziemnego.

Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego pierwotnie planowany na kortach ziemnych odbył się w Hali tenisowej ze wględu na deszczową środę i brak możliwości rozegrania turnieju na świeżym powietrzu.  W zawodach wzięło udzial kilkanaścioro dzieci, rozgrywając zawody w czterech  kategoriach: najmłodsze dzieci grały w kat. czerwonej, starsze to pomarańczowa i granatowa, najstarsze w kat. zielonej.

Po rozegraniu meczów każdy z każdym w ramach swoich grup odbyły się pojedynki finałowe.

W najmłodszej kategorii wiekowej I miejsce wśród chłopców zajął Szymon Marciniak, II miejsce Adaś Ali, III miejsce Bartek Stankiewicz. U dziewcząt najłepsza była Gabrysia Stankiewicz, II miejsce Marysia Poleszak, III miejsce Anita Tomasiewicz. W grupie pomarańczowej najlepszy był Jakub Mielnikiewicz, na II miejscu Jakub Tomaszewicz, na III miejscu Mikołaj Kasprzyk. W grupie granatowej najlepszy był Szymon Adamczyk, na II miejscu Natalia Jeżak, na III Hubert Mielnikiewicz. W grupie zielonej gdzie grali najstarsi najlepsza okazała się Julia Huzarska a na II miejscu Filip Bawarczuk.

Zawodnikom dziękujemy za wspaniałą rywalizację, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy doskonałej formy. Wszyscy otrzymali  nagrody rzeczowe w postaci plecaków sportowych oraz słodycze.

zdjęcie nr 0 Wakacyjny turniej tenisa ziemnego za nami
zdjęcie nr 1 Wakacyjny turniej tenisa ziemnego za nami
zdjęcie nr 2 Wakacyjny turniej tenisa ziemnego za nami
zdjęcie nr 3 Wakacyjny turniej tenisa ziemnego za nami
zdjęcie nr 4 Wakacyjny turniej tenisa ziemnego za nami