Aktualności

08 Gru 2014

W sobotę rozpoczynamy rozgrywki w halowej piłce nożnej

W sobotę rozpoczynamy rozgrywki w halowej piłce nożnej

Po przerwie wakacyjnej wracamy z Regionalną Ligą Biznesu! Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w najbliższą sobotę tj. 20 grudnia 2014r. Z przyczyn technicznych start ligi przesunęliśmy o tydzień.
Te specyficzne w swojej formie zawody - bo rozgrywane między drużynami z poszczególnych zakładów pracy naszego miasta - mają na celu popularyzację piłki nożnej wśród mieszkańców Lubina, jako sportu dla każdego oraz, co najważniejsze, wyłonienie mistrza Regionalnej Ligi Biznesu w halowej piłce nożnej.
Regionalna Liga Biznesu w Piłce Nożnej organizowana jest od 2008 r. i na stałe wpisała się na do kalendarza imprez sportowych organizowanych prze RCS. Z biegiem lat uczestniczy w nim coraz więcej drużyn. Wzorem ubiegłych lat do rozgrywek RLB mogą zgłaszać się drużyny amatorskie reprezentowane przez stowarzyszenia, firmy i zakłady pracy. Każdy zespół powinien składać się minimalnie z pięciu zawodników, z których jeden jest bramkarzem. Więcej informacji o Regionalnej Lidze Biznesu oraz regulamin znajduje się tutaj.

Wszystkie drużyny chcące uczestniczyć w rozgrywkach w sezonie 2014/2015 prosimy o kontakt pod numerem telefonu 76 756-11-03 bądź pod adresami mailowymi imprezy@rcslubin.pl bądź a.michalik@regionfan.pl.
Zapisy możliwe są do 18 grudnia 2014r. do godz. 14.00
Zapraszamy zatem Firmy i Instytucje zainteresowane uczestnictwem w rozgrywkach i życzymy powodzenia. 

 

"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej