Aktualności

07 Gru 2018

W niedzielę 3 bieg z cyklu GP Zagłębia Miedziowego

W niedzielę 3 bieg z cyklu GP Zagłębia Miedziowego

9 grudnia 2018 o godz. 11.00 odbędzie się już 3 bieg z cyklu Biegowego GP Zagłębia Miedziowego 2018/2019.

Kilka informacji na niedzielny bieg w Gaworzycach:

  • Jeżeli w wyszukiwarce google wpiszecie "BGPZM Gaworzyce" to pięknie poprowadzi Was do celu ;-) https://goo.gl/maps/w55jrrMkioy
  • Rozgrzewkę poprowadzi tak jak w ubiegłym roku Pan Maciej Zarzecki o godz. 10.45., natomiast bieg główny na motorze poprowadzi Pan Sebastian Kałużny - prezes Stowarzyszenia "Moto-klub"
  • Przypominamy, że biegi młodzieżowe zaczynają się o godz. 10.15, dlatego trzeba przyjechać z dziećmi odpowiednio wcześniej
  • Oczywiście po biegu zapraszamy na pyszną grochówkę, kawę, herbatę oraz domowe ciasto.
  • Warto dodać, że jest przeprowadzona zbiórka charytatywna „Obudźmy Artura”. Artur Młodawski został wybudzony i przebywa w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM k. Warszawy. Każdą godzinę poświęca na intensywną rehabilitację by stanąć na nogi, mówić i samodzielnie wykonywać podstawowe czynności. Pieniążki można wrzucać do puszek u wolontariuszy.
  • Dodatkowo koledzy biegacze ze Szlachetnej Paczki proszą o przywiezienie artykułów spożywczych o przedłużonym terminie ważności, (mąki, kasze, cukier, makarony konserwy itp.). Wszystkie zebrane artykuły zostaną przekazane osobom potrzebującym, obok biura zawodów będzie miejsce zbiórki produktów.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

Zapraszamy!

"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej