Aktualności

07 Gru 2018

W niedzielę 3 bieg z cyklu GP Zagłębia Miedziowego

W niedzielę 3 bieg z cyklu GP Zagłębia Miedziowego

9 grudnia 2018 o godz. 11.00 odbędzie się już 3 bieg z cyklu Biegowego GP Zagłębia Miedziowego 2018/2019.

Kilka informacji na niedzielny bieg w Gaworzycach:

  • Jeżeli w wyszukiwarce google wpiszecie "BGPZM Gaworzyce" to pięknie poprowadzi Was do celu ;-) https://goo.gl/maps/w55jrrMkioy
  • Rozgrzewkę poprowadzi tak jak w ubiegłym roku Pan Maciej Zarzecki o godz. 10.45., natomiast bieg główny na motorze poprowadzi Pan Sebastian Kałużny - prezes Stowarzyszenia "Moto-klub"
  • Przypominamy, że biegi młodzieżowe zaczynają się o godz. 10.15, dlatego trzeba przyjechać z dziećmi odpowiednio wcześniej
  • Oczywiście po biegu zapraszamy na pyszną grochówkę, kawę, herbatę oraz domowe ciasto.
  • Warto dodać, że jest przeprowadzona zbiórka charytatywna „Obudźmy Artura”. Artur Młodawski został wybudzony i przebywa w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM k. Warszawy. Każdą godzinę poświęca na intensywną rehabilitację by stanąć na nogi, mówić i samodzielnie wykonywać podstawowe czynności. Pieniążki można wrzucać do puszek u wolontariuszy.
  • Dodatkowo koledzy biegacze ze Szlachetnej Paczki proszą o przywiezienie artykułów spożywczych o przedłużonym terminie ważności, (mąki, kasze, cukier, makarony konserwy itp.). Wszystkie zebrane artykuły zostaną przekazane osobom potrzebującym, obok biura zawodów będzie miejsce zbiórki produktów.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

Zapraszamy!