Aktualności

27 Kwi 2011

VII Turniej Lesiewicza rozstrzygnięty

Wczoraj na kręgielni OSiR-u odbył się VII Turniej Kręglarski im. Janka Lesiewicza.

27 kwietnia o godz. 17.00 odbył się turniej kręglarski poświęcony pamięci tragicznie zmarłego naszego pracownika, inicjatora wielu turniejów kręglarskich, prekursora kręglarstwa w Lubinie. Był to już siódmy turniej, w którym uczestniczyli byli wychowankowie i przyjaciele Janka. Z

awody odbyły się w kategorii kobiet i męźczyzn.

W kategorii pań pierwsze miejsce zajęła Janina Śleńska, która uzyskała 337 pkt., drugie miejsce zajęła Gabriela Herba - 331 pkt., trzecia była Elwira Bąk - 314 pkt., czwarte miejsce zajęła Maria Łysak - 313 pkt., piąta była Zuzanna Serwińska - 303 pkt.

W kategorii panów pojedynki były bardzo zacięte i wyrównane. Dwóch zawodników uzyskało taki sam wynik 343 pkt. Potrzebna była dogrywka w celu wyłonienia drugiego miejsca. Zwyciężył Tadeusz Jankowski, który uzyskał 346 pkt., drugie miejsce zajął Mariusz Szymański z wynikiem 343 pkt., trzeci był Andrzej Florczak - 343 pkt., czwarte miejsce zajął Paweł Śleński - 342 pkt., piąte miejsce zajął Tomek Janus - 341 pkt. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i bilety wstępu na kręgielnię. Podczas zawodów panowała wspaniała i miła atmosfera.