Aktualności

04 Lip 2017

Udana zabawa na Kręgielni

Udana zabawa na Kręgielni

Wtorkowe Gry i Zabawy na Kręgielni to kolejna impreza, którą można zaliczyć do tych, na które dzieci czekają z niecierpliwośćią.  Drugi dzień Akcji Lato 2017 z pewnością zostanie zapamiętany jako udany.

Ponad siedemdziesiątka dzieci zagościła dziś na kręgielni gdzie miała możliwość zagrania w kręgle klasyczne, bowling, a także w piłkarzyki i bilard.  Wspólna zabawa dała wiele radości i uśmiechu zarówno najmłodszym dzieciom jak i tym trochę starszym. 

Do akcji dołączyły się także terapeutki z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie, które na stoisku profilaktyczym edukowały dzieci i młodzież nt. szkodliwości substancji odurzających i konsekwencji ich zażywania.  Dzieci mogły również sprawdzić jak czuje się człowiek po spożyciu alkoholu zakładając alkogogle. Każdy kto wziął udział w quizie i poprawnie odpowiedział na pytanie otrzymał gadżety odblaskowe i słodycze.

Pamiętajcie o innych dyscyplinach w ramach Akcji Lato 2017 - kolejne spotkanie już w czwartek 6 lipca podczas RCS CUP 2017 - SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY.

zdjęcie nr 0 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 1 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 2 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 3 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 4 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 5 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 6 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 7 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 8 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 9 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 10 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 11 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 12 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 13 Udana zabawa na Kręgielni
zdjęcie nr 14 Udana zabawa na Kręgielni