Aktualności

19 Cze 2018

Turniej Audi Kids Cup w Lubinie

Turniej Audi Kids Cup w Lubinie

W dniach 9 – 11 czerwca 2018 nasze lubińskie korty gościły zawodników z całej zachodniej Polski. Okazja była nie byle jaka – Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 12 z serii Audi Kids Cup.

Ze względu na formułę turnieju mogło zakwalifikować się do niego tylko 16 chłopców i 16 dziewcząt najwyżej sklasyfikowanych na listach Polskiego Związku Tenisowego. Listy zgłoszeń wypełniły się bardzo szybko i wielu zawodników niestety nie mogło wystąpić w tych zawodach. Niedługo jednak będzie jeszcze okazja, także nic straconego. Oczywiście nie mogło zabraknąć na starcie naszych zawodników.

Kolejne świetne zawody zaliczyła Martyna Śrutwa, która po wyczerpującym finale zajęła II miejsce uznając wyższość koleżanki z Zielonej Góry. U chłopców reprezentowali nas młodsi gracze, dla których ważne jest zdobywanie doświadczenia meczowego bardzo ważnego w procesie szkoleniowym. Piotr Pączkowski oraz Miłosz Mrozek zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i widać duży progres w grze przeciwko starszym kolegom.

W turnieju dziewcząt zwyciężyła Amelia Drozd ( Zielona Góra ), II miejsce wywalczyła Martyna Śrutwa  ( TOP TENIS Lubin ), III miejsce Julia Hoffman ( Wałbrzych )

W turnieju chłopców I miejsce zajął Jakub Rozmus ( Głogów ),  II miejsce Kornel Kolek a III miejsce Jakub Chmiel ( Wrocław ).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

zdjęcie nr 0 Turniej Audi Kids Cup w Lubinie
zdjęcie nr 1 Turniej Audi Kids Cup w Lubinie
zdjęcie nr 2 Turniej Audi Kids Cup w Lubinie
zdjęcie nr 3 Turniej Audi Kids Cup w Lubinie
zdjęcie nr 4 Turniej Audi Kids Cup w Lubinie
zdjęcie nr 5 Turniej Audi Kids Cup w Lubinie
zdjęcie nr 6 Turniej Audi Kids Cup w Lubinie
zdjęcie nr 7 Turniej Audi Kids Cup w Lubinie