Aktualności

26 Sie 2016

Trzy mecze Estonia vs Belgia

Trzy mecze Estonia vs Belgia

Reprezentacja Estonii już od ponad tygodnia przygotowuje się w hali RCS do turniejów kwalifikacyjnych mistrzostw Europy. W ten weekend Estończycy będą mieli okazję zmierzyć się z reprezentacją Belgii trzykrotnie.

Plan spotkań:

  • piątek (26.08) – godz. 18:30
  • sobota (27.08) – godz. 17:00
  • niedziela (28.08) – godz. 16:00

Estonia to aktualny triumfator Ligi Europejskiej. W decydującym meczu podopieczni Gianniego Cretu pokonali Macedonię 3:0. Wcześniej wygrali wszystkie mecze w grupie (z Austrią, Białorusią i Luksemburgiem), a zawodnik Estonii i Cuprum - Robert Täht - został wybrany najlepszym przyjmującym oraz MVP turnieju finałowego.

Drużyna prowadzoną przez Dominique’a Baeyensa również przygotowuje się do najważniejszych meczów o punkty. Trzy lata temu Belgia triumfowała w rozgrywkach Ligi Europejskiej. W tym roku wystąpili w rozgrywkach I dywizji Ligi Światowej oraz Memoriale Huberta Wagnera.

Teraz Estończyków czekają kontrolne starcia z Belgią – Wydaje mi się, że te spotkania niekoniecznie będą najładniejszym widowiskiem dla kibiców, ponieważ obie ekipy są w trakcie przygotowań, także nie prezentują nadal najwyższej formy. Niemniej jednak spróbujemy pokazać najlepszą siatkówkę, jaką będziemy w stanie w tym konkretnym momencie i zobaczymy, jaki to przyniesie rezultat – mówi Keith Pupart, reprezentant Estonii, grający na co dzień w Cuprum Lubin.

W piątkowe przedpołudnie drużyna Belgii odbyła pierwszy trening na naszej hali. A już wieczorem pierwszy mecz sparingowy. Zapraszamy!!!

Wstęp na wszystkie mecze jest wolny, jednak limit widzów wynosi 300 osób.

 

zdjęcie nr 0 Trzy mecze Estonia vs Belgia
zdjęcie nr 1 Trzy mecze Estonia vs Belgia
zdjęcie nr 2 Trzy mecze Estonia vs Belgia
zdjęcie nr 3 Trzy mecze Estonia vs Belgia
zdjęcie nr 4 Trzy mecze Estonia vs Belgia