Aktualności

04 Kwi 2019

Trwają zapisy do VI Biegu Papieskiego

Trwają zapisy do VI Biegu Papieskiego

Choć zapisy do VI Biegu Papieskiego trwają zaledwie 10 dni, zapisanych jest już 1000 osób!

Przypominamy wszystkim chętnym do udziału w biegu, że ustalony został limit ilości miejsc na 2500 biegaczy, a lista w tym roku wyjątkowo szybko się wypełnia! Istotna informacja, jest także taka, że po zapisaniu się każdy ma 3 dni na dokonanie zapłaty drogą elektroniczną. Jeśli nie dokona płatności w wyznaczonym terminie automatycznie jego nazwisko zostaje usunięte z listy.

Do udziału w imprezie RCS zaprasza każdego - zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących, oraz wszystkich, którzy mają ochotę pobiegać w to sobotnie popołudnie. Jest to świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu na sportowo.

VI Bieg Papieski odbędzie się 11 maja 2019r., a start biegu głównego o godz. 18:18 spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie, natomiast meta usytuowana zostanie w samym środku Hali RCS.

Strona o Biegu Papieskim oraz zapisów

Emocje gwarantowane zarówno dla dorosłych biegaczy jak i dzieci, dla których organizowane są specjalne biegi na stadionie.

W Biegach młodzieżowych mogą wziąć udział dzieci z lubińskich przedszkoli oraz uczniowie lubińskich szkół podstawowych z klas I – III i IV – VII. W  tym roku po raz pierwszy zapisy do biegów młodzieżowych prowadzone są internetowo w terminie do dnia 25.04.2019r.  Tutaj także obowiązuje limit uczestników - 2000 osób i decyduje kolejność zgłoszeń. Po w/w terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Dzieci z przedszkoli będą biegły na dystansie 200 metrów od godz. 15:00. Natomiast uczniowie biegną na dystansie 400 metrów poczynając od godz. 16:15.

Strona do zapisów na biegi młodzieżowe