Aktualności

13 Gru 2017

Trwają zapisy do RCS CUP

Trwają zapisy do RCS CUP

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej czyli RCS CUP 2018. 

Zaproszenie kierujemy do amatorskich drużyn reprezentujących stowarzyszenia, firmy, zakłady pracy czy kluby sportowe. Zapraszamy firmy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny, pełen emocji, niepowtarzalny sposób. My ze swojej strony zapewniamy uczestnikom profesjonalną organizację udanego, aktywnego wypoczynku. Nasza zasada to maksimum dobrej zabawy w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną uczestników.

Każdy zespół musi się składać z 10 zawodników, z których jeden jest bramkarzem. W meczu bierze udział 5 zawodników z czego jeden to bramkarz. Pozostali zawodnicy z drużyny to rezerwowi. Każdy zawodnik musi mieć strój sportowy, który składa się z koszulki, spodenek, skarpet oraz obuwia. Jedynym dozwolonym rodzajem obuwia jest obuwie płócienne, z miękkiej skóry lub materiału skóropodobnego (skaj, derma) z podeszwami gumowymi lub z podobnego materiału. Używanie obuwia jest obowiązkowe.

Turniej odbędzie się w dwóch etapach: Pierwszy etap turnieju to eliminacje, które odbędą sie 17 lutego 2018r. o godz. 15:00  na hali sportowej RCS w Lubinie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 17B.

Natomiast finały odbędą się 24 lutego 2018r. na Hali Widowiskowo-Sportowej RCS przy ulicy Odrodzenia 28B w Lubinie.

Ilość miejsc w zawodach jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy przyjmowane są do dnia 10.02.2017r. Do tego terminu prosimy o potwierdzenie udziału Państwa firmy oraz przesłanie wypełnionej listy zawodników wraz z podaniem kierownika odpowiedzialnego za drużynę. Osobą odpowiedzialną za rozgrywki jest Romuald Kujawa , tel. 607 467 707, e-mail: imprezy@rcslubin.pl.

Udział w imprezie związany jest z wniesieniem opłaty wpisowej która pokrywa całość kosztów organizacji turnieju. Wpisowe za udział wynosi 300 złotych od drużyny. 

Osobą odpowiedzialną za rozgrywki jest Romuald Kujawa, tel. 607 467 707, e-mail: imprezy@rcslubin.pl.

Pobierz i wypełnij listę zawodników, a następnie prześlij skan na powyższy adres.

Szczegóły wraz z regulaminem - KLIKNIJ TUTAJ

 

zdjęcie nr 0 Trwają zapisy do RCS CUP
zdjęcie nr 1 Trwają zapisy do RCS CUP
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej