Aktualności

09 Lip 2019

To był wystrzałowy dzień

To był wystrzałowy dzień

Trzeci tydzień Akcji Lato 2019 rozpoczeliśmy zajęciami w wodzie, dzisiaj przyszedł czas na zupełnie nową dyscyplinę czyli strzelectwo sportowe.

Blisko 60 dzieci i nastolatków odwiedziło nas dzisiaj na Strzelnicy, gdzie mieli okazję spróbować swoich sił w strzelectwie. Niektórzy byli na strzelnicy po raz pierwszy, niektórzy odwiedzli nasz obiekt już wcześniej i nie była to ich pierwsza przygoda z bronią. 

Na początek Damian Zima z Uczniowskiego Klubu Sportowego - Miedziani przeszkolił wszystkich z obsługi broni oraz zasad zachowania na strzelnicy. Następnie w 10-cio osobowych grupach każdy oddał po 10 strzałów w karabinka pneumatycznego. Nie wszystkim udawało się trafić w tarczę z odległości 10 metrów, ale i tak wszyscy wychodzili z uśmiechem na twarzy. Po ćwiczeniach w holu czekały na wszystkich Terapeutki z Miejskiego Ośrodak Pomocy Społecznej, z alko-googlami, zadaniami i quizami profilaktyczymi no i oczywiście słodyczami w nagrodę.

Kolejna impreza Akcji Lato 2019 już czwartek 11 lipca. Zapraszamy młodzież do udziału w RCS CUP - czyli turnieju piłki nożnej, a na strzelnicy widzimy się ponownie 22 sierpnia w czwartek, także o godz. 11:00 :)

 

zdjęcie nr 0 To był wystrzałowy dzień
zdjęcie nr 1 To był wystrzałowy dzień
zdjęcie nr 2 To był wystrzałowy dzień
zdjęcie nr 3 To był wystrzałowy dzień
zdjęcie nr 4 To był wystrzałowy dzień
zdjęcie nr 5 To był wystrzałowy dzień
zdjęcie nr 6 To był wystrzałowy dzień