Aktualności

06 Lis 2018

Strzelnica dla każdego!

Strzelnica dla każdego!

Dziś od godzinie 14.00 rusza lubińskie Centrum Sportów Strzeleckich. Teraz może przyjść i postrzelać każdy, również ci, którzy nigdy tego nie robili i nie mają własnej broni – wszystkiego nauczy ich bowiem instruktor. Przygotowani jesteśmy na przyjęcie trzech rodzajów klientów:

  • z własną bronią, na którą mają pozwolenie,
  • osób z pozwoleniem, które będą wypożyczać broń od nas na miejscu,
  • ludzi, którzy nigdy nie strzelali

Osoby z dwóch pierwszych kategorii będą weryfikowani na wejściu i nie będą potrzebować wsparcia instruktora, natomiast trzeciej grupie podczas pobytu na strzelnicy cały czas towarzyszyć będzie instruktor.

37070.jpg

Strzelnica jest czynna codziennie w godzinach 14.00 - 22.00. Żeby z niej skorzystać, lepiej wcześniej zarezerwować miejsce, dzwoniąc pod numer telefonu:783 018 316. Można oczywiście przyjść bez uprzedzania, ale w takim przypadku trzeba się liczyć z tym, że jeśli nie będzie wolnych miejsc, trzeba będzie poczekać.

Znajdziemy tu łącznie 24 stanowiska strzeleckie: cztery o długości 50 metrów, 10 o długości 25 metrów i 10 o długości 10 metrów.

Przygotowaliśmy dla klientów kilka pakietów: dla doświadczonych strzelców i tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z bronią.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami strzelnic oraz cennikiem - wszystko dostępne jest w zakładce Strzelnica.

zdjęcie nr 0 Strzelnica dla każdego!
zdjęcie nr 1 Strzelnica dla każdego!