Aktualności

08 Lip 2021

SQUASH - promocja dla nowych klientów

SQUASH - promocja dla nowych klientów

Znudziły się Wam wycieczki rowerowe, bieganie i gra w siatkówkę? Macie ochotę spróbować czegoś innego? Jeśli lubicie sport, a poszukujecie nowych form dbania o kondycję, to na pewno zainteresuje Was nasza najnowsza promocja dla nowych klientów Squash'a.

Każdy nowy klient, który jest zainteresowany nową formą spędziania wolnego czasu będzie miał okazję nauczyć się grać w squash'a pod okiem instruktora za jedyne 20 zł! Promocja obejmuje również rakietki i piłeczkę, a trwać będzie aż do 30 sierpnia 2021r. Z kortu jednocześnie może skorzystać jeden lub dwóch graczy wraz z instruktorem. 

Squash to gra dla dwóch osób. Polega na odbijaniu piłeczki o ścianę w taki sposób aby utrudnić ponowne jej odbicie przez przeciwnika. Gra odbywa się w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu. Squash jest dynamiczny i zmusza organizm do wysiłku fizycznego. Jest to jednak przyjemna gra, ponieważ całkowicie odpręża i niweluje skutki psychicznego przemęczenia.

Jeśli nasza oferta się Wam spodobała i zamierzacie spróbować swoich sił w squash'a, to zachęcamy do rezerwacji kortów telefonicznie pod numerem 76 75 611 19.

44294.jpg

zdjęcie nr 0 SQUASH - promocja dla nowych klientów
zdjęcie nr 1 SQUASH - promocja dla nowych klientów