Aktualności

23 Lut 2018

Sławomir przywita Was już dziś wieczorem

Sławomir przywita Was już dziś wieczorem

Już dziś 23 lutego 2018r, zapraszamy do Hali Widowiskowo - Sportowej  na  pierwszy w regionie koncert SŁAWOMIRA, zespołu OGIEŃ oraz KABARETU CZWARTA FALA! Idealne rozwiązanie na spędzenie piątkowego, zimowego wieczoru: mnóstwo śmiechu, dużo tańców i największych polskich hitów. Niepowtarzalna atmosfera w doborowym towarzystwie.

Rozgrzewkę przed gwiazdą wieczoru zapewni formacja Kabaret Czwarta Fala, która wystąpi o godzinie 19:00. O godzinie 20:00 zagra dla Państwa zespół OGIEŃ - laureat Opolskich Debiutów 2017!  Tym razem pojawią się z nowymi hitami oraz tajemniczą niespodzianką!  Zapłonie prawdziwy muzyczny Ogień! 

Głowna gwiazda wieczoru czyli SŁAWOMIR wystąpi o godz. 21:00. Jak sam siebie określa, to twórca, artysta i wizjoner, grający rock polo. Chyba wszyscy znają jego pozdrowienie „Cześć, tu Sławomir”. Podbił serca Polaków hitem „Megiera”, a także piosenkami „Ni mom hektara”, „Aneta” i „Miłość w Zakopanem”.

Po występach artystycznych odbędzie się after party w formie dyskoteki. Poprowadzi ją Dj Darecky, a zabawa potrwa do północy.

Sławomir – twórca, wokalista, wizjoner. Podbił serca Polaków hitem Megiera, który w tej chwili ma już ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube.  Znany również z innych z singli: Ni mom hektara | Aneta | Miłość w Zakopanem

Kabaret Czwarta Fala to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej! Zdobyli aż 50 nagród na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego najwięcej stanowią nagrody dla publiczności. Występ w Lubinie będzie miał charakter muzyczny, gdzie na żywo zostaną zaprezentowane nawjwiększe hity polskiego internetu, między innymi Mój passat robi we wsi szum, Wieśka Tico, Pompuj muły.

Bawcie się z nami w Hali RCS w Lubinie!  

Harmonogram:

18:00 Otwarcie bram
19:00 Kabaret Czwarta Fala
20:00 Zespół Ogień
21:00 Sławomir
22:00 Zabawa muzyczna z dj-em
00:00 Zakończenie imprezy

Bilety do nabycia w kasie Squash oraz przez internet na kupbilet24.pl

  • normalne w cenie 39 zł
  • Golden Circle w cenie 59 zł
  • VIP w cenie  199 zł

VIP obejmuje:

VIP ROOM, bufet ciepły i zimny, Openbar: zimne i ciepłe napoje, piwo bez ograniczeń, możliwość zakupu ciężkiego alkoholu,  fotobudka oraz punkt SUSHI od KOKU SUSHI LUBIN.