Aktualności

18 Lip 2017

Śladami Kubota...

Tradycyjnie już AKCJA LATO nie może przeminąć bez gry w tenisa.

We wtorek 18 lipca 2017r. na kortach ceglanych MPWiK odbył się Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego, w którym wzięło udział kilkanaścioro dzieci.

Zawody odbywały się na czterech kortach jednocześnie w podziale na trzy kategorie wiekowe:

• szkoła podstawowa kl. I-III
  • szkoła podstawowa kl. IV-VI
  • gimnazjum

Po rozegraniu meczów każdy z każdym w ramach czterech grup odbyły się pojedynki finałowe. W I kategorii wiekowej w meczu o pierwsze miejsce Miłosz Mrozek zwyciężył Jakuba Bielaka 6:2. Na drugim korcie Jakub Kijeski pokonał Igora Pasińskiego 6:3 zajmując ostatecznie miejsce trzecie, natomiast Lila Jaskólska w spotkaniu o piątą lokatę wygrała z Natalią Stępień 6:3.

W kategorii II najlepszy okazał się być Kasper Kulpa wygrywając z Patrykiem Danielkiewiczem 6:0 i zwycieżając w swojej kategorii. Trzecie miejsce przypadło dla Filipa Bawarczyka, który pokonał Damiana Golena 6:0. Piątą lokatę wywalczył Marcel Dobrakowski.

Zawodnikom dziękujemy za wspaniałą rywalizację, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy doskonałej formy. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci plecaków sportowych oraz słodycze i pamiątkowe dyplomy.

Turniej został zorganizowany przy współpracy z Damianem Jeżakiem ze Stowarzyszenia TOP TENIS.