Aktualności

13 Lut 2019

Rywalizowali w przedostatniej kolejce spotkań

10 Lutego została rozegrana 7. kolejka Lubińskiej Ligi Squash'a. Rywalizacja w ostatni dzień ferii była bardzo wyrównana, a zawodnicy wylewali ostatnie poty.

Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. W grupie A zwycięzcą został Krzysztof Kowalik, który zwyciężył wszystkie swoje pojedynki a w bezpośrednim meczu o pierwsze miejsce pokonał Łukasza Szyszkę 2-0. Trzecie miejsce w grupie A zajął Michał Balcerzak.

W grupie B najlepszy okazał się Konrad Harendarz a w finale pokonał Mateusza Nowaka 2-0. Na trzecim miejscu uplasował się Jarek Bober, który na 5 pojedynków zwyciężył trzy razy.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce z 5810 punktów zajmuje Michał Balcerzak natomiast na drugie miejsce należy do Krzysztofa Jagła, który uzbierał 5705 punktów. Na trzeciej pozycji znajduje się Łukasz Szyszka z 5505 punktami.

Już teraz zapraszamy wszystkich na ostatnią kolejkę Lubińskiej Ligi Squash'a, która odbędzie się 24 lutego w Centrum Squash RCS.