Aktualności

07 Sie 2018

Ruszyły zapisy do biegu!

Ruszyły zapisy do biegu!

Ruszyły zapisy na 33. Bieg Barbórkowy o lampkę górniczą. Jak zwykle kto pierwszy ten lepszy, dlatego nie ma co czekać...i trzeba jak najszybciej zapisywać się na listę startujących.

 W tym roku start biegu zaplanowany został na 14 października 2018r., o godz. 11.00. i tradycyjnie do przebiegnięcia będzie dystans 10km ulicami miasta Lubina.

Jeżeli zapiszesz się do 20 września 2018 to masz okazję wystartować w takiej oto koszulce specjalnie przygotowanej na ten bieg. Koszt wpisowego z koszulką to 60 zł, natomiast startujący bez pamiątkowej koszulki opłaca kwotę 30 zł.

35863.jpg

Przed zapisami powinniście się również zapoznać z regulaminem biegu głównego.

Impreza ta zawsze ma charakter otwarty i każdy może wziąć w niej udział. Odbywa się na dystansie 10 kilometrowej trasy, wyznaczonej ulicami Lubina. Organizatorzy co roku zapewniają atrakcyjne nagrody, które rozdawane są najlepszym zawodnikom w kilku kategoriach. Przed biegiem odbywa się szereg imprez towarzyszących zarówno dla dorosłych zawodników jak i dla dzieci.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na http://rcslubin.pl/imprezy-cykliczne/bieg-barborkowy, gdzie sytematycznie dodawane będą kolejne informacje o biegu.

zdjęcie nr 0 Ruszyły zapisy do biegu!
zdjęcie nr 1 Ruszyły zapisy do biegu!