Aktualności

26 Lut 2020

Ruszamy z zapisami na VII Bieg Papieski

Ruszamy z zapisami na VII Bieg Papieski

Już dziś 26 lutego o godz. 10:00 ruszyliśmy z zapisami na VII Bieg Papieski !!! W tym roku wystartujemy 18 kwietnia !!!

Po raz siódmy mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Papieskim. Start VII Biegu Papieskiego odbędzie się 18 kwietnia 2020r. o godz. 18:18 spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie.

Motywem przewodnim Biegu Papieskiego jest uczczenie kanonizacji Papieża Jana Pawła II oraz wspólne przebiegnięcie ulicami Lubina dystansu ok. 4600 m przez uczestników ubranych w identyczne koszulki.

Opłata startowa Biegu Głównego wynosi 40 zł (pakiet startowy obejmuje m.in. wyjątkową koszulkę sportową i przepiękny medal).

Do udziału w imprezie zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących, oraz wszystkich, którzy mają ochotę aktywnie spędzić ten wolny czas. Bieg ma na celu popularyzację biegania wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych oraz świetną zabawę.  Bieg organizowany jest przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Lubin, a honorowy patronat nad biegiem objął Prezydent Miasta Lubina. Partnerami Biegu są Starostwo Powiatowe w Lubinie, Galeria Cuprum oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie.

Szczegółowe informacje nt. zapisów na stronie: KLIKNIJ
 

42240.jpg

zdjęcie nr 0 Ruszamy z zapisami na VII Bieg Papieski
zdjęcie nr 1 Ruszamy z zapisami na VII Bieg Papieski