Aktualności

31 Lip 2018

Rusza sprzedaż karnetów na piłkę ręczną

Rusza sprzedaż karnetów na piłkę ręczną

Do rozpoczęcia zmagań ligowych w sezonie 2018/2019 pozostało ponad miesiąc. Już teraz posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mogą zarezerwować swoje miejsce!

Jak co roku początek września kojarzy się z inauguracją rozgrywek Superligi Kobiet i Mężczyzn. Chcesz zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu? Nic prostszego! Wystarczy przyjść do recepcji Squasha w Hali RCS, pokazać swój karnet z sezonu 2017/18 i zarezerwować swoje miejsce. Nowy karnet będzie można odebrać od 1 sierpnia!

Sprzedaż otwarta od 1 sierpnia!
Od 1 sierpnia rusza sprzedaż otwarta karnetów na sezon 2018/19. Ceny karnetów są identyczne do tych, które obowiązywały w poprzednim sezonie. Karnet na nowy sezon można nabyć już od 100 zł (cena za karnet na jedną drużynę). W ofercie znalazły się ponownie trzy kolory karnetów – miedziowy (na obie drużyny), biały (na mecze kobiet), zielony (na mecze mężczyzn) oraz VIP (na wszystkie mecze z cateringiem oraz miejscem w parkingu podziemnym).

Kup karnet przez Internet!
W tym roku otworzyliśmy możliwość zakupu karnetu 2018/19 przez Internet. Wystarczy wejść na stronę www.ticketik.pl i kupić karnet. Karnet można odebrać w recepcji Squasha w Hali RCS po okazaniu dowodu wpłaty! Zakup przez Internet możliwy od 1 sierpnia!

35646.jpg

zdjęcie nr 0 Rusza sprzedaż karnetów na piłkę ręczną
zdjęcie nr 1 Rusza sprzedaż karnetów na piłkę ręczną
zdjęcie nr 2 Rusza sprzedaż karnetów na piłkę ręczną