Aktualności

27 Paź 2017

Rusza IX Biegowe Grand Prix

Rusza IX Biegowe Grand Prix

Już w tę sobotę 28 października rozpoczynamy IX cykl Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, które odbywywać się będą w 11-stu miejscowościach.  Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu. Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się na terenach Zagłębia Miedziowego w miesiącach: październik 2017 - marzec 2018. Do klasyfikacji (punktacji) końcowej w myśl regulaminu zaliczonych zostanie 8 najlepszych miejsc każdego zawodnika (po ich zsumowaniu stworzona zostanie klasyfikacja generalna).

Pierwszy bieg tym razem w nowej miejscowości czyli w Szklarach Górnych.  Start godz. 11:00! Biuro zawodów znajdować się będzie w szkole Podstawowej w Szlarach Górnych, zaparkować będzie można obok Cmentarza w Szklarach Górnych. Start i Meta biegu głownego zaczyna na się na drodze ppoż nr 24 przy skrzyżowaniu ul. Sosnowej i Akacjowej. Trasa biegu prowadzadzić będzie po leśnych duktach i ścieżkach, jest płasko ale z małym podbiegiem.  

Oprócz biegu głównego na ok. 6 km odbędzie się także bieg dzieci. Maluchy z klas 1 i 2-ich pobiegną na 150m o godz. 10:15, a trzecio i 4-klasiści na ok. 400m o godz. 10:30. Zapisy dla dzieci w dniu zawodów od 9:00 do 9:45 w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych. Limit zgłoszeń to  200 dzieci łącznie w obu biegach, a na mecie czeka dla łobuzików miła niespodzianka. Udział w biegach dziecięcych jest bezpłatny.

ZAPISY elektroniczne dostępne są do piątku poprzedzającego każdy bieg, można także zapisać się osobiście w dniu zawodów od 9.30 do 10.40.

W każdym z biegów obowiązuje limit 350 zawodników. Decyduje kolejność wpłat - na ich podstawie nadawane będą numery startowe, pewny udział posiadają osoby które opłacą „startowe” za cały cykl GP.

 

Turniej finałowy RCS CUP 2018

Znamy już harmonogram spotkań więcej

Poniedziałkowy raport

Tutaj dowiesz się co wydarzyło się w zeszłym tygodniu i co wydarzy się w przyszłym na naszych obiektach! więcej