Aktualności

25 Cze 2020

Rusza Akcja Lato 2020

Rusza Akcja Lato 2020

Rok szkolny zakończony, tak więc można ruszać z AKCJĄ LATO 2020!!!

RCS jak co roku przygotował szereg bezpłatnych imprez sportowych, turniejów i zawodów dla dzieci i młodzieży w okresie od lipca do końca sierpnia 2020r. Wakacje z RCS rozpoczniemy z Natalią Czerwonką, która 2 lipca o godzinie 12:00 poprowadzi Gry i Zabawy na Wrotkach. Impreza odbędzie się na torze do jazdy szybkiej RCS, punktualnie o godz. 12:00. 

W sumie w okresie od lipca do końca sierpnia zaplanowaliśmy aż 27 bezpłatnych imprez w 13 różnych dyscyplinach sportowych, na które zapraszamy dzieci i młodzież z Lubina i okolic. Mamy nadzieję, że zainteresowanie naszym cyklem będzie jak zwykle duże i wszyscy będziemy się świetnie bawić. 

Program Akcji Lato 2020 z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Do wyboru będzie m.in pływanie, zjazd na "tyrolce", plażowy turniej piłki ręcznej, gry i zabawy na kręgielni, a także zajęcia z piłki ręcznej poprowadzone przez Kaję Załęczną, czy też nauka srzelania z broni pneumatycznej. Nowością w tym roku są zajęcia Sprawnościowe na Rowerze, które przybrały nową formę.

Każde dziecko, spędzające wakacje w mieście, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z RCS. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności, a przede wszystkim są świetną alternatywą dla komputera, okazją do poprawy kondycji fizycznej czy nawiązania nowych przyjaźni.

2 lipca 2020 - czwartek godz. 12:00 - Gry i Zabawy na Wrotkach z Natalią Czerwonką

  • dzieci i młodzież,  RCS - tor do jazdy szybkiej, ul. Odrodzenia 28b

6 lipca 2020 - poniedziałek godz. 10:00 - Poniedziałek na Basenie - Nauka Pływania i Zabawy

  • dzieci i młodzież, Basen Ustronie

7 lipca 2020 - wtorek godz. 11:00 - Gry i Zabawy z Piłką Nożną

  • dzieci i młodzież, RCS - Stadion

9 lipca 2020 - czwartek godz. 11:00 - Sprawnościowe Zajęcia Rowerowe

  • dzieci i młodzież, RCS - Stadion

Więcej informacji oraz pełny harmonogram imprez dostępny jest tutaj - Kliknij