Aktualności

21 Cze 2019

Rusza Akcja Lato 2019

Rusza Akcja Lato 2019

Lato w pełni, a wraz z nim ruszają tak długo wyczekiwane wakacje.

Spędzasz wakacje w Lubinie? Nic straconego! RCS jak zwykle przygotował szereg bezpłatnych imprez sportowych, turniejów i zawodów dla dzieci i młodzieży w okresie od czerwca do sierpnia 2019r.

Wakacje z RCS na dobre przywitane zostaną w niedzielę 23 czerwca, kiedy to odbędą się Otwarte Mistrzostwa Lubina we Wrotkarstwie z Natalią Czerwonką. Impreza odbędzie się na torze do jazdy szybkiej RCS, punktualnie o godz. 12:00. 

W sumie w okresie od czerwca do sierpnia zaplanowaliśmy aż 30 bezpłatnych imprez w 14 różnych dyscyplinach sportowych, na które zapraszamy dzieci i młodzież z Lubina i okolic. Mamy nadzieję, że zainteresowanie naszym cyklem będzie jak zwykle duże i wszyscy będziemy się świetnie bawić. 

Program Akcji Lato 2019 z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Do wyboru będzie m.in pływanie, wspinaczka, sporty plażowe, gry i zabawy na kręgielni, a także zajęcia z piłki ręcznej poprowadzone przez Kaję Załęczną czy też nauka srzelania z broni pneumatycznej.

Każde dziecko, spędzające wakacje w mieście, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z RCS. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności, a przede wszystkim są świetną alternatywą dla komputera, okazją do poprawy kondycji fizycznej czy nawiązania nowych przyjaźni.

Pierwszy czerwcowy tydzień Akcji Lato 2019 przedstawia się następująco:

23 czerwca 2019 - niedziela godz. 12.00 - Otwarte Mistrzostwa Polski we Wrotkarstwie z Natalią Czerwonką - ZAPOWIEDŹ                        

  • dzieci i młodzież,  RCS - tor do jazdy szybkiej, ul. Odrodzenia 28b

25 czerwca 2019 - wtorek godz. 11.00 - Nauka gry w kręgle - ZAPOWIEDŹ                        

  • dzieci i młodzież,  RCS - kręgielnia, ul. Odrodzenia 28b

 

Więcej informacji oraz pełny harmonogram imprez dostępny jest tutaj - kliknij.

 

39996.jpg

zdjęcie nr 0 Rusza Akcja Lato 2019
zdjęcie nr 1 Rusza Akcja Lato 2019