Aktualności

10 Lis 2016

Ręczna z klasą tym razem m.in dla seniorów.

Ręczna z klasą tym razem m.in dla seniorów.

W zdrowym ciele zdrowy duch! Dzisiejsza odsłona naszej wspólnej akcji była wyjątkowa. „Ręczna z Klasą” przyciągnęła do Hali Widowiskowo - Sportowej  trzy grupy, łącznie kilkadziesiąt osób.

Pod hasłem „Ręczna z Klasą” odbyły się dziś zajęcia sportowe dla uczniów Społecznego Gimnazjum Sportowego, podopiecznych „Akademii Życia” oraz Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Lubinie – Nas nigdy nie trzeba namawiać na tego typu akcje. Jak widać stawiliśmy się dzisiaj w pokaźnym gronie, przy okazji zaprosiliśmy współpracujących z nami gimnazjalistów i podopiecznych z Akademii Życia. Chodzimy na mecz piłki ręcznej, tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy dziś uczestniczyć w zajęciach, prowadzonych przez szczypiornistów – mówi Elżbieta Miklis, kierownik Domu Dziennego Pobytu "Senior" w Lubinie.

Dzisiejszy WF prowadził Michał Stankiewicz, w asyście Mirosława Gudza oraz zawodniczek Metraco Zagłębia Lubin i zarazem reprezentantek swoich krajów czyli Kingi Grzyb (Polska), Juliana Malta (Brazylia) i Żana Marić (Chorwacja) – Przyznam szczerze, że pierwszy raz zdarzyło mi się prowadzić trening z tak liczą i zarazem zróżnicowaną grupą. Ćwiczenia dostosowaliśmy jednak do każdego. Jest dużo sportu i zabawy – mówi „Stanek”.

Zanim odbyły się zajęcia grupy zwiedziły halę. Uczestnicy akcji dowiedzieli się wielu ciekawostek o lubińskim obiekcie, mogli także zobaczyć niemal każdy zakamarek, w tym korty do squasha, sale konferencyjną i VIP, małą salkę gimnastyczną, szatnie oraz trybunę VIP.

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia jesteśmy w raz z MKS Zagłębie Lubin S.A. 

Szkoły chętne do wzięcia udziału w akcji moga sie wciąz zgłaszać pod adresem: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl oraz l.lemanik@zaglebie.lubin.

zdjęcie nr 0 Ręczna z klasą tym razem m.in dla seniorów.
zdjęcie nr 1 Ręczna z klasą tym razem m.in dla seniorów.
zdjęcie nr 2 Ręczna z klasą tym razem m.in dla seniorów.
zdjęcie nr 3 Ręczna z klasą tym razem m.in dla seniorów.
zdjęcie nr 4 Ręczna z klasą tym razem m.in dla seniorów.
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej