Aktualności

18 Lut 2016

Ręczna z klasą

Ręczna z klasą

Za nami kolejna odsłona akcji „Ręczna z Klasą”, organizowanej przez MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie. Tym razem gościliśmy dzieci z SP 7.

Wczorajsze zajęcia przygotowała i prowadziła Natasza Tsvirko. Byłej bramkarce Zagłębia Lubin pomagały Sanja Premović, Jovana Milojević, Kamil Krieger oraz maskotka klubowa, czyli Krecik.

Najpierw odbyło się zwiedzanie hali. Uczniowie klasy czwartych, piątych i szóstych mieli okazję zwiedzić każdy zakamarek obiektu, na którym na co dzień występują zespoły Zagłębia. Na końcu było zwiedzanie szatni, gdzie dzieci przebrały się w stroje sportowe, po czym przyszedł czas na kulminacyjny moment – rozgrzewkę i zajęcia na parkiecie.

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubnie.

Szkoły chętne do wzięcia udziału w akcji prosimy o zgłaszanie się pod adresem: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl oraz l.lemanik@zaglebie.lubin.

zdjęcie nr 0 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 1 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 2 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 3 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 4 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 5 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 6 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 7 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 8 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 9 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 10 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 11 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 12 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 13 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 14 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 15 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 16 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 17 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 18 Ręczna z klasą
zdjęcie nr 19 Ręczna z klasą