Aktualności

17 Lis 2015

Ręczna pod choinkę

Ręczna pod choinkę

Przed nami jeden z najszczęśliwszych okresów w trakcie trwania całego roku. Jednak nie dla wszystkich, ponieważ w Polsce wciąż wiele dzieci potrzebuje pomocy. W związku z tym organizujemy akcję „Ręczna pod choinkę”, w którą zaangażowały się już piłkarki i piłkarze ręczni w całej Polsce.

Organizatorami akcji są kibice zrzeszeni wokół grupy „Zagłębie Handball” oraz MKS Zagłębie Lubin S.A, którzy wspólnie zachęcają się do przyłączenia się do akcji. – W ramach tej inicjatywy już od najbliższych meczów w ramach Challenge Cup, które odbędą się 21 i 22 listopada 2015r. rozpocznie się zbiórka słodyczy, które po jej zakończeniu zostaną zapakowane i zawiezione do okolicznych domów dziecka.

Jak zapowiadają organizatorzy, akcja „Ręczna pod choinkę” to nie tylko zbiórka słodyczy, ale także spora liczba licytacji, z których środki również zostaną przekazane na wsparcie pierwszej edycji zbiórki – Jest wiele atrakcyjnych koszulek do wylicytowania. Wśród nich m.in. trykoty Kingi Achruk, znanej pod panieńskim nazwiskiem Byzdra czy reprezentacyjne bluzy bramkarskie Małgorzaty Gapskiej i Izabeli Prudzienicy. Oczywiście będą również koszulki byłych i obecnych zawodniczek i zawodników lubińskiego klubu oraz reprezentantek Polski.

Słodkości przynosić będzie można na najbliższe mecze piłkarek i piłkarzy ręcznych lubińskiego Zagłębia zaczynając od obu meczów Challenge Cup pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a Maccabi Arazim Ramat Gan.

Zapraszamy na spotkania 21 i 22 listopada na dwumecz w ramach Pucharu Challenge Cup. Pierwszy mecz odbędzię się w Hali Widowiskowo - Sportowej o godz. 17:00. W niedzielę mecz rewanżowy z  odbędzie się w hali sportowej przy SP14 o godz. 12.00.