Aktualności

13 Lip 2017

RCS CUP po raz drugi

RCS CUP po raz drugi

Kolejny tydzień AKCJI LATO 2017 zakończył się Turniejem piłki nożnej RCS CUP, tym razem przeznaczonym dla zawodników z roczników 2002 i 2003.  Rozgrywki przeprowadzone były na stadionie RCS w czwartek 13 lipca 2017r.

Przed losowaniem i pierwszym gwizdkiem zawodnicy wysłuchali krótkiego wykładu przygotowanego przez funkcjonariuszki lubińskiej Policji nt. zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji, nie tylko na drodze ale także nad jeziorem i podczas innych form spędzania czasu. Była z nami także przedstawicielka Powiatowej Stacji Epidemiologiczno-Sanitarnej, która przestrzegła chłopców przed narkotykami oraz dopalaczami. 

Ostatecznie w zawodach udział wzięło 8 zespołów, najpier odbyło się losowanie fazy grupowej, w którym zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Na tym etapie odbyło się w sumie 12 meczów rozgrywanych jednocześnie na dwóch boiskach. Z tej fazy do półfinałów awansowały po dwie drużyny z każdej grupy.

W półfinałach Coco Jumbo zagrało z Movistar, a FC Barca Lubin z Red Bull. 

W finale turnieju spotkały się drużyny Coco Jumbo i Red Bull, zwyciestwo odniosła druzyna Coco Jumbo 1:0, natomiast w meczu o trzecie miejsce drużyna Movistar pokonała FC Barca Lubin po serii rzutów karnych 5:4, ponieważ w regulaminowym czasie wynik był remisowy. 

Ostatecznie miejsce I zajęła drużyna Coco Jumbo, miejsce II Red Bull, III miejsce zajęli Movistar Ścinawa, IV natomiast Fc Barca Lubin.

Wszyscy zawodnicy, którzy staneli na podium otrzymali nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz kamizelek odblaskowych przekazanych przez lubińską Policję, do dyzpozycji była także woda dzięki naszemu sponsorowi czyli Staropolance.

Zakończyliśmy drugi tydzień Akcja Lato 2017. Kolejna impreza już w poniedziałek 17 lipca na basnie Centrum 7. Zapraszamy na  Poniedziałek na basen- zabawy i nauka pływania - więcej informacji o imprezach wakacyjnych TUTAJ.

zdjęcie nr 0 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 1 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 2 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 3 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 4 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 5 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 6 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 7 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 8 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 9 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 10 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 11 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 12 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 13 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 14 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 15 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 16 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 17 RCS CUP po raz drugi
zdjęcie nr 18 RCS CUP po raz drugi