Aktualności

27 Lut 2017

Przedostatni bieg za nami

Przedostatni bieg za nami

Kolejne niedzielne przedpołudnie i kolejny bieg w ramach naszego cyklu Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Tym razem czyli 26 luego 2017r. widzieliśmy się w Legnicy i był to przedostatni etap naszych spotkań.

Poranek przywitał nas śniegiem za oknem, więc wszyscy jechali do Lasku Złotoryjskiego z duszą na ranieniu,  mimo iż sobotni rekonesans wykonany przez chłopaków z Łączka Team dawał prawie 100% pewność że ścinawskiego błotka i kwiatkowickich roztopów tym razem nie zaznamy. W rezultacie na zawodników czekała kapitalna crossowa trasa z oznakowaniami które były nowością w tegorocznym GP dzięki Pawłowi Oczeretko i drukujemy.eu. 

Przed biegiem został wręczone dary dla Oli Miktus, której chcieliśmy pomóc w sfinansowaniu walki z ciężką chorobą.  Ogromne podziękowania dla Was wszystkich za pomoc, a w szczególności dla Mariusza Dziurmanna i SkyFitnesu24 za dodatkową pomoc.  Energetyczną rozgrzewkę przygotowała "Ruda" ze SkyFitness24 w Legnicy, po której na 5 km trasę ruszyło ponad 200 miłośników i miłośniczek biegania.  Najlepsi okazali się: już oficjalni zwycięzcy tegorocznej edycji (mimo iż do końca pozostał jeszcze Test Coopera): Ania Ficner (OLAWS Złotoryja) i Adam Dymitroca (LZS Lwówek Śląski).

Pełne wyniki z Legnicy  -  kliknij tutaj

A już w tym tygodniu!
Test Coopera odbędzie się w dwóch terminach: środa 1 marca 2017r. - godzina 16:00 na stadionie RCS w Lubinie i niedziela 5 marca 2017r. od 11:00.  Można pobiec tylko raz. Zakończenie imprezy o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej. 

zdjęcie nr 0 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 1 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 2 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 3 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 4 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 5 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 6 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 7 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 8 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 9 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 10 Przedostatni bieg za nami
zdjęcie nr 11 Przedostatni bieg za nami