Aktualności

20 Lis 2014

Promocja Squash - 30% taniej!!!

Promocja Squash - 30% taniej!!!

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, a do tego interesują Cię różne formy aktywności fizycznej, to na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza propozycja na Squash, która dotyczy 30 % zniżki za godzinę gry na jednym z 4 kortów.

Zapytaj o ulotkę promocyjną na obiektach RCS (basen Centrum 7, basen Ustronie, Kręgielnia/Bowling) i przyjdź z nią do Centrum Squash.

Już dziś każdy, kto przyjdzie z ulotką promocyjną otrzyma rabat w wysokości 30 proc. na godzinę gry na jednym z 4 kortów. Tego nie można przegapić!

Korty Squash czynne są codziennie od godz. 10.00 do 22.00. Wszystkie posiadają szklaną tylną ścianę, amortyzowaną sportową podłogę oraz odpowiednie oświetlenie.

Jeśli nasza oferta się Państwu spodobała i zamierzacie nas częściej odwiedzać, to zachęcamy Państwa do rezerwacji kortów poprzez naszą stronę www.rcslubin.pl/rezerwacja lub telefonicznie pod numerem 76 756 11 19.

Pamiętaj!!! Zabierz ze sobą obuwie z białą podeszwą, a aby wejść na squasha podczas meczu zgłoś się do pracownika ochrony w recepcji hali.

"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej