Aktualności

25 Sie 2016

Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro

Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro

Dzisiaj -  25 sierpnia 2016r. odbył się turniej piłki nożnej Mini Euro 2016. W zawodach uczestniczyli zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych. Starsza kategoria stworzona została z roczników 2000/2001, natomiast druga to rocznik 2002 i młodsi. Rozgrywki przeprowadzone były na dwóch mniejszych boiskach na stadionie RCS w Lubinie.

Łącznie w turnieju wzięło udział 14 zespołów - 8 drużyn w starszych oraz 6 drużyn w młodszych. W każdej z ekip grało minimum 7 zawodników, dlatego mecze rozegrane zostały równolegle na dwóch boiskach.

Wśród starszych roczników pierwsze miejsce zajęła drużyna Rosji, która w bardzo zaciętym finale pokonała Irlandię 2:1. W finale pocieszenia Belgia pokonała Finlandię 5:0 i tym samym zajęła 3 miejsce w turnieju.

Młodsze roczniki szybko zakończyły fazę grupową, dlatego zostały jeszcze zoragnizowane półfinały, gdzie w jednym z nich drużyna Czech pokonała dopiero w rzutach karnych Niemcy.

Poł godziny później już wszystko było wiadome. Po odpadnięciu w półfinale, Niemcy pewnie wygrali w meczu o 3 miesce z Hiszpanią 3:0. Natomiast w finale mielismy jednostronne spotkanie, w którym Portugalia pewnie zwyciężyła nad Czachami 5:0.

Podczas dzisiajszego turnieju było wszystko: emocje, piękna pogoda, słodycze i nagrody.

Pamietajcie przed nami została już tylko ostatnia, dzisiejsza impreza na stadionie lekkoatletycznym - Rodzinny Miting Lekkoatletyczny zacznie się o godz. 17.30. Zapraszamy rodziców, dziaków lub opiekunów wraz ze swoimi pociechami.

zdjęcie nr 0 Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro
zdjęcie nr 1 Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro
zdjęcie nr 2 Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro
zdjęcie nr 3 Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro
zdjęcie nr 4 Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro
zdjęcie nr 5 Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro
zdjęcie nr 6 Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro
zdjęcie nr 7 Portugalia i Rosja najlepsze w Mini Euro