Aktualności

11 Paź 2018

Pokaz Videomappingu już dziś w Rynku

Pokaz Videomappingu już dziś w Rynku

Zainteresowanie sierpniowym  koncertem Wolności było tak duże, że nie każdy miał okazję obejrzeć videomapping, który odbył się na zakończenie wydarzenia.  W związku z tym Prezydent Miasta Lubina zaprasza po raz drugi na pokaz videomappingu emitowanego podczas Wielkiego Koncertu Wolności dnia 31 sierpnia 2018 roku. Wszystko rozpocznie się 11 października 2018 (czwartek) o godz. 18.30 na lubińskim Rynku. Wstęp na ten niezwykły multimedialny pokaz jest bezpłatny.

Oprócz pokazu videomappingu zobaczycie Państwo również:

  • występ zespołu "Postanowiłem zmądrzeć"
  • koncert zespołu "Foliba" połączony z pokazem fireshow

Zespół POSTANOWIŁEM ZMĄDRZEĆ to zawodowcy w swoim fachu, którzy przedstawią program pełen znanych i lubianych piosenek o tematyce niepodległościowej i wolnościowej wykonane we własnej aranżacji.

Kolejną atrakcją podczas  pokazu videomappingu będzie występ zespołu Foliba połączonego z pokazem Fireshow. Foliba to grupa odnajdująca korzenie w transowym brzmieniu Afrykańskiej muzyki perkusyjnej. Usłyszycie energetyczne rytmy w klimacie podzwrotnikowym. Niecodzienne w naszych szerokościach geograficznych instrumentarium obejmuje m.in. : djembe (dżembe), dundun’y, tamę, balafon, korę, shekere. Te, z pozoru proste instrumenty urzekają bogactwem możliwości i pięknym, naturalnym brzmieniem.

Na mieszkańców czekać będą miejsca siedzące i stojące. Montowane są trybuny, będą ustawione także krzesła. Zapewnionych będzie około 500 miejsc siedzących. Liczba miejsc stojących jest nieograniczona.

Dla tych co nie mogli być na koncercie będzie to pierwszy raz...natomiast uczestników koncertu będzie to okazja do ponownego podziwiania tego niesamowitego widowiska. O godz.18.30 będzie oficjalne otwarcie, następnie występ zespołu Postanowiłem Zmądrzeć. O godzinie 19.00 pokaz fire show w wykonaniu grupy Foliba, a około 19.20 pokaz videomappingu.  

Serdecznie zapraszamy! 

36642.jpg

36645.jpg

36646.jpg

 

zdjęcie nr 0 Pokaz Videomappingu już dziś w Rynku
zdjęcie nr 1 Pokaz Videomappingu już dziś w Rynku
zdjęcie nr 2 Pokaz Videomappingu już dziś w Rynku
zdjęcie nr 3 Pokaz Videomappingu już dziś w Rynku