Aktualności

29 Kwi 2019

Podwójny trening sióstr Maliszewskich

Podwójny trening sióstr Maliszewskich

W niedzielę 28 kwietnia na obiektach RCS odbył się podwójny Mistrzowski trening.

Na torze do jazdy szybkiej Natalia Czerownka zorganizowała dla swoich podopiecznych z Akademii Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki trening z siostrami Maliszewskimi i ich trenerką Urszulą Kamińską.

Po zajęciach na rolkach przeprowadzonych dla dzieci, same udały się na trening, ale w zupełnie innej dyscyplinie. Pod okiem instruktora trenowały strzelectwo na naszej Strzelnicy Sportowej. Spróbowały swoich sił zaróno na strzelnicy pneumatycznej, strzelając z karabinków pneumatycznych i na strzelnicy kulowej strzelały z pistoletu i karabinu. 

Natalia i Patrycja Maliszewskie są reprezentantkami Polski w short-tracku, czyli łyżwiarstwie szybkim na torze krótkim. Osiągnięć mają całe mnóstwo, Natalia Maliszewska jest obcnie najszybszą kobietą świata.  Zajęła m.in. 2. miejsce podczas Pucharu Świata w Montrealu, w Toronto uplasowała się na 4. pozycji, a w 2018 roku w listopadzie, odniosła pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata w Calgary, następnie dołożyła triumf w Salt Lake City. W Calgary przejechała najszybsze pojedyncze okrążenie w historii kobiecego short tracku - 8,36 s.

zdjęcie nr 0 Podwójny trening sióstr Maliszewskich
zdjęcie nr 1 Podwójny trening sióstr Maliszewskich
zdjęcie nr 2 Podwójny trening sióstr Maliszewskich
zdjęcie nr 3 Podwójny trening sióstr Maliszewskich
zdjęcie nr 4 Podwójny trening sióstr Maliszewskich
zdjęcie nr 5 Podwójny trening sióstr Maliszewskich