Aktualności

18 Sty 2018

Pływanie i piłka nożna

Pływanie i piłka nożna

Kolejny dzień Sportowych Ferii 2018  rozpoczęliśmy zajęciami na basenie Centrum 7, na których pobiliśmy rekord frekwencji, było Was prawie 80! Ferie na basenie - to zabawy i nauka pływania.  Dzieci zostały podzielone na kilka grup zaawansowania, starsze doskonaliły różne techniki pływackie pod okiem instruktorki. Młodsze dzieci uczyły się zarówno utrzymywania na wodzie jak i poznawały style pływackie. Nie zabrakło oczywiście skoków do wody i rozmaitych zabaw. 

Godzinkę później odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym udzał wzięło 8 drużyn o następujących nazwach:Lubińska Areczka. Zielona Mafia, Wojciechowski Company, Pyk Pyk, FC Mariusze, FC Misionara, Ebebe Team i Togers Lubin.  System rozgrywek to mecz każdy z każdym w podziale na grupy "A" i "B". Każde spotkanie trwało po 7 minut. Po rozegraniu wszystkich meczów w grupach i podliczeniu punktów  dwie najlepsze drużyny z grupy rozegrały mecze krzyżowo i były to: Wojciechowski Company przeciwko PykPyk oraz Zielona Mafia zmierzyła się Lubińską Areczką. 

W finale spotkały się Lubińska Areczka zdobywając I miejsce wygrywając z Wojciechowski Company, która zajęła II miejsce. Na trzecim miejscu uplasowała się Zielona Mafia, a na czwartym drużyna Pyk Pyk. Zwycięzcy otrzymali upominki w postaci sprzętu sportowego, słodycze oraz paluszki od firmy RAG.

Na początku imprezy wszyscy przybyli mieli lekcje z Policją, która opowiedziała nt. bezpieczeństwa młodzieży podczas ferii oraz  zagrożniach czychających  w dobie internetu i konsekwencjach wynikających z popełnienia przestępstwa.

Już jutro o godz. 11:00 widzimy sie na kręgielni!

zdjęcie nr 0 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 1 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 2 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 3 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 4 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 5 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 6 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 7 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 8 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 9 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 10 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 11 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 12 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 13 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 14 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 15 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 16 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 17 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 18 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 19 Pływanie i piłka nożna
zdjęcie nr 20 Pływanie i piłka nożna