Aktualności

11 Lut 2020

plastycznie i sportowo

plastycznie i sportowo

Drugi dzień Sportowych Ferii upłynął na edukacji przyrodniczej połączonej z zajęciami plastycznymi oraz na wspinaniu się. 

Podczas pierwszych wtorkowych zajęć, które odbyły się w ZOO Parku w Centrum Edukacji Przyrodniczej dzieci uczyły się o tym jak zwierzęta przygotwują się do zimy i jak radzą sobie w tych ciężkich warunkach. W drugiej części uczestniczyly w zajeciach maunalno-plastycznych.

Druga część dzisiejszych zabaw to zajęcia ze wspinania, które po raz kolejny przyciągnęły tłumy najmłodszych. Ćwiczenia na ścianie wspinaczkowej, które odbyły się po raz pierwszy podczas tej zimy, wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród dzieci, zwłaszcza tych młodszych. Jednocześnie nieco starsi, z zamiłowaniem strzelali z łuku.

Zajęcia na ściance wspinaczkowej przeprowadzone przez instruktorów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Miedziani” w ramach sportowych  Ferii 2020 odbyły się na hali sportowej przy SP 14.

10 metrowa ściana nie dla wszystkich była przeszkodą nie do pokonania. Dzieci wspinające się po raz pierwszy szybko łapały zasady wdrapywania po ściance, te które miały już doświadczenie w tej dyscyplinie wspinały się na samą górę w kilkadziesiąt sekund.

Już jutro 12 lutego 2020r. zapraszamy na:

  • godz. 11:00 - Gry i zabawy z piłką siatkową oragnizowane wspólnie z Cuprum Lubin.

Pamiętajcie wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny!

 

zdjęcie nr 0 plastycznie i sportowo
zdjęcie nr 1 plastycznie i sportowo
zdjęcie nr 2 plastycznie i sportowo
zdjęcie nr 3 plastycznie i sportowo
zdjęcie nr 4 plastycznie i sportowo
zdjęcie nr 5 plastycznie i sportowo
zdjęcie nr 6 plastycznie i sportowo
zdjęcie nr 7 plastycznie i sportowo
zdjęcie nr 8 plastycznie i sportowo