Aktualności

21 Sie 2018

Ping-pongowa rywalizacja

Ping-pongowa rywalizacja

Kolejna dyscyplina zagościła w kalendarzu Akcji Lato 2018. Tym razem wspólnie i TS Zagłębie Lubin zorganizowaliśmy Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się 21 sierpnia w hali sportowej przy SP 14.

W zmaganiach wzięło udział ponad dwudziesty uczestników w różnym wieku. Zawodnicy dopisali, jest dużo chętnych. Sekcja tenisa stołowego odrodziła się w Lubinie, co na pewno przekłada się na frekwencję i popularność tego sporu w naszym mieście i regionie. 

Tym razem w pomoc przy organizacji imprezy włączył się klub tenisa stołowego. W zawodach wzięli udział między innymi uczestnicy szkółki TS Zagłębie Lubin – Kończą się powoli wakacje i mamy wkrótce początek naszego sezonu seniorskiego. Te ostatki czasu wakacyjnego spędzamy na graniu w ping-ponga, dzięki akcji zorganizowanej przez RCS w Lubinie – mówi Krzysztof Łachowski, prezes TS Zagłębie Lubin.

Zawodnicy rozegrali turniej w systemie pucharowym w podziale na chłopców i dziewczynki. 

Najlepssi zawodnicy wtorkowego turnieju to wśród dziewczynek: Hania Adamowicz, Basia Szela i Kasia Szela. Wśród chłopców ntomiast pierwsze miejsce wywalczył Wiktor Fortuna, drugie Maciek Adamowicz a trzecią pozycję Tomek Pruszczyk. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe i praktyczne bidony z logo RCS, a zwycięzcy dodatkowo wywalczyli nagrody rzeczone. 

 

zdjęcie nr 0 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 1 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 2 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 3 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 4 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 5 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 6 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 7 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 8 Ping-pongowa rywalizacja
zdjęcie nr 9 Ping-pongowa rywalizacja
Godziny otwarcia obiektów RCS 15 sierpnia 2020

Sprawdź w jakich godzinach możesz spędzić czas na sportowo. więcej

Zręczne dzieci

Czyli kolejna lekcja podczas Akcji Lato 2020 więcej