Aktualności

19 Maj 2020

Pierwsze seanse za nami!

Pierwsze seanse za nami!

18 maja odbył się pierwszy seans w ramach Kina Samochodowego w Lubinie.

Kino samochodowe to w Polsce wciąż dość nietypowy sposób oglądania filmów. Zyskuje on cały czas jednak kolejnych zwolenników co pokazał wczorajszy wieczór w naszym mieście. Kino samochodowe to event, który łączy ze sobą kinomaniaków i miłośników motoryzacji. 

Kino samochodowe w Lubinie wystartowało jako pierwsze w Polsce i rozpoczęło się o godz. 18:00 fimem " Wakacje Mikołajka". Seans ten był przygotowany dla młodszych miłośników kina, którzy bardzo licznie wraz z rodzicami pojawili się przed dwoma wielkimi ekranami na parkingach przy Hali Widowiskowo - Sportowej. Na pierwszym seansie zjawiło się blisko 150 aut. 

Nieco później bo o godz. 21:00  można było obejrzeć francuskie kino akcji czyli „Uprowadzoną” z Liamem Neesonem na czele. Mimo poniedziałku nie zawiedliście i zapełniliście parkingi przy Hali Widowiskowo-Sportowej prawie do ostatniego miejsca. 

Podczas wyświetlania filmów można było skorzystać ze specjalnych stoisk Food Truck Cinema Drive z możliwością zakupienia na wynos różnych kinowych przysmaków bezpośrednio do samochodów!

Wszystkie wyświetlane filmy w ramach naszego Kino Samochodowego będzie można obejrzeć całkowicie za darmo. Od 22 maja seanse zaplanowane są na każdy piątek i sobotę. 

Najbliższy weekend rozpoczniemy:

  • godz. 18:00 - " Mały Książę"
  • godz. 21:00 - "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara"

 

zdjęcie nr 0 Pierwsze seanse za nami!
zdjęcie nr 1 Pierwsze seanse za nami!
zdjęcie nr 2 Pierwsze seanse za nami!
zdjęcie nr 3 Pierwsze seanse za nami!
zdjęcie nr 4 Pierwsze seanse za nami!
zdjęcie nr 5 Pierwsze seanse za nami!