Aktualności

30 Sty 2017

Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.

Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.

Półmetek VIII Biegowego Grand Prix za nami. Zmagania w Nowej Soli przebiegły kolejny raz pod hasłem "Biegam=Pomagam" a doszło jeszcze pojęcie dżentelmeństwa. Najlepsza dwójka Panów czyli Adam Draczyński z Nowosolskiej Grupy Biegowej i Marcin Ławicki z MKS Polkowice biegnąc na prowadzeniu pomogli spacerującej po parku pani, która na śliskiej powierzchni wywróciła się i miała problemy ze wstaniem. Zwycięzcy dzisiejszego etapu Biegowego GP udzielili pomocy za co na mecie otrzymali gromkie brawa.  Wśród Pań po raz pierwszy w historii na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentantka Biegającej Kasty Miedziowego Miasta Lubin - Ania Niedźwiedzka.

Ogromne wyrazy uznania należą się dziewczynom i chłopakom z Nowosolskiej Grupy Biegowej którzy przygotowali imprezę w prawdziwej zimowej odsłonie. 

Pełne wyniki TUTAJ- KLIKNIJ.

Kolejny bieg już 5 lutego w niedzielę o 11:00  w Kwiatkowicach k.Prochowic na trasie przygotowanej przez szaloną ekipę Krokusa z Marianem Żukowskim na czele  :)
Ps2. Zdjęcia i klasyfikacje po 5 biegach wrzucimy najpóźniej w poniedziałek  :) A jak ktoś ma swoją galerię prosimy o linki w komentarzach  :)

zdjęcie nr 0 Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.
zdjęcie nr 1 Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.
zdjęcie nr 2 Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.
zdjęcie nr 3 Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.
zdjęcie nr 4 Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.
zdjęcie nr 5 Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.
zdjęcie nr 6 Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.
zdjęcie nr 7 Piąty etap Biegowego GP odbył się w Nowej Soli.