Aktualności

19 Sty 2018

Piątkowe granie

Piątkowe granie

Piątekowe Gry i Zabawy na Kręgielni to kolejna impreza, którą można zaliczyć do tych, na które dzieci czekały z niecierpliwośćią.  Była to ostatnia impreza pierwszego tygodnia SPORTOWYCH FERII 2018r. i z pewnością zostanie zapamiętana jako udana.

Kręgielnia pękała w szwach, zjawiło sie Was prawie 140! Każdy miał możliwość zagrania w kręgle klasyczne, bowling, a także w piłkarzyki i bilard. Wspólna zabawa dała wiele radości i uśmiechu zarówno najmłodszym dzieciom jak i tym trochę starszym. 

Do akcji dołączył się także Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie, który na stoisku profilaktyczym edukował dzieci i młodzież nt. szkodliwości substancji odurzających i konsekwencji ich zażywania.  Dzieci mogły również sprawdzić jak czuje się człowiek po spożyciu alkoholu zakładając alkogogle. Każdy kto wziął udział w zabawie i poprawnie odpowiedział na pytanie otrzymał gadżety odblaskowe i słodycze.

Dla tych, którzy czują niedosyt, po raz drugi na Kręgielnię zapraszamy już w poniedziałek 22 stycznia 2018r. o godz. 11:00 - sprawdź zczegóły.

Godzinkę wcześniej natomiast widzimy się na basenie Ustronie na Feriach na basenie - sprawdź szczegóły.

 

zdjęcie nr 0 Piątkowe granie
zdjęcie nr 1 Piątkowe granie
zdjęcie nr 2 Piątkowe granie
zdjęcie nr 3 Piątkowe granie
zdjęcie nr 4 Piątkowe granie
zdjęcie nr 5 Piątkowe granie
zdjęcie nr 6 Piątkowe granie
zdjęcie nr 7 Piątkowe granie
zdjęcie nr 8 Piątkowe granie
zdjęcie nr 9 Piątkowe granie
zdjęcie nr 10 Piątkowe granie
zdjęcie nr 11 Piątkowe granie