Aktualności

06 Paź 2015

Ostatnie bilety na mecz Polska - Finlandia.

Ostatnie bilety na mecz Polska - Finlandia.

7 października szczypiornistki reprezentacji Polski rozpoczną zmagania w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2016 meczem z Finlandią w naszej hali. Po meczu koszykarzy będzie to kolejny mecz biało-czerwonych w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS.

Starcie z reprezentacją Finlandii zainauguruje zmagania w grupie 5 eliminacji do Mistrzostw Europy 2016. Mecz zaplanowany jest na środę o godz. 20:00.

Ostatnie bilety można nabyć codziennie w Centrum Squash w Hali Widowiskowo - Sportowej w godz. od 10:00 do 22:00 lub poprzez portal internetowy TUTAJ.

Cennik biletów:
bilet normalny-25
bilet ulgowy-15
bilet VIP-80

Związek Piłki Ręcznej przygotował specjalną ofertę skierowaną do grup zorganizowanych ze szkół podstawowych i gimnazjum. Grupa to 12 uczniów + 2 opiekunów.
Cena wejścia dla takiej grupy to 98 zł, dla każdego kolejnego ucznia cena biletu wynosi 7 zł. Każda czternastoosobowa grupa zorganizowana otrzyma 3 piłki, a za każdych 4 dodatkowych uczniów kolejna piłka w prezencie.
Szkoły można zgłaszać na maila: szczypiornista@abilet.pl

INFORMACJA DLA DZIENNIKARZY I FOTOREPORTERÓW:

Związek Piłki Ręcznej w Polsce rozpoczął procedurę akredytacyjną. Aby otrzymać akredytację na to wydarzenie należy wypełnić firmularz akredytacyjny (do pobrania tutaj) i wysłać go na adres e-mail: mleczko@zprp.org.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „akredytacje POL_FIN” oraz nazwę redakcji. Wnioski przyjmowane będą do dnia 4 października włącznie. Odbiór akredytacji będzie możliwy w dniu meczu, od godziny 19:00, przy bocznym – wschodnim wejściu do hali.

Zapraszamy! emocje gwarantowane.

Fot. Grzegorz Trzpil