Aktualności

12 Sty 2018

Od poniedziałku ruszają Sportowe Ferie

Od poniedziałku ruszają Sportowe Ferie

Już od poniedziałku ruszamy z coroczną akcją Sportowe Ferie 2018. Organizujemy cykl różnorodnych otwartych zajęć dla dzieci na swoich obiektach, a przygotowana oferta umożliwia dzieciom i młodzieży, spędzających ferie w Lubinie, na swobodny dostęp do zajęć sportowo – rekreacyjnych.

W ofercie, na przestrzeni dwóch tygodni, w dniach od 15 do 26 stycznia 2018r. mamy aż 16 imprez w ośmiu rożnych dyscyplinach sportowych.

Cykl imprez pod nazwą Sportowe Ferie 2018 ma za zadanie urozmaicić dzieciom ten wolny czas, rozwinąć ich umiejętności ruchowe jak również oderwać je od komputerów i „nudy”.  Zabawy i konkurencje sportowe nagradzane są dyplomami i upominkami w postaci sprzętu sportowego. Na uczestników czekają także słodycze.

Pierwsze zajęcia już w poniedziałek 15 stycznia, rozpoczynamy FERIAMI NA BASENIE o godz. 10:00 (basen Centrum7). Na wszystkich czekają wodne atrakcje oraz instruktor, pod okiem którego będzie można podszkolić swoje umiejętności pływackie.
W godzinach popołudniowych natomiast także 15 stycznia zapraszamy dzieci i młodzież na lodowisko RCS, na którym odbędą się gry i zabawy przy muzyce.  Nie zabraknie slalomu, gry krążkiem hokejowym czy wspólnej jazdy. LODOWISKO W RYTMIE DISCO potrwa od godz. 16:30 do 18:15, w tym czasie wstęp na lodowisko jest bezpłatny, natomiast płatne jest wypożyczenie łyżew w cenie 5zł.

Szczegółowe informacje na stronie SPORTOWE FERIE.

31432.jpg

zdjęcie nr 0 Od poniedziałku ruszają Sportowe Ferie
zdjęcie nr 1 Od poniedziałku ruszają Sportowe Ferie
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej