Aktualności

23 Gru 2020

Nożna na zakończenie Gwiazdki

Ostatnia impreza tegorocznej Gwiazdki przyciągnęła młodzież, która zmagała  się w GwiazdkowmTturnieju Piłki Nożnej.

Wzięło w nim udział dziewięc drużyn, jak zawsze mających fantazyjne nazwy. Turniej był bardzo wyrównany i przebiegał w miłej sportowej atmosferze, a cała gra była naprawdę fair play. Na parkiecie zobaczyliśmy nie tylko męską grę,  zespół "Ziomale z boiska" reprezentowały także dziewczęta.

Najlepszą drużyną okazało się Zagłębie Lubin Future, które pokonało w finałach Iskrę Bordową Kochlice. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Skra Granatowa Kochlice, natomiast czwarte miejsce zajęła drużyna SCS Amico Lubin. Po zawodach wszyscy zostali nagrodzeni pucharami oraz słodyczami.

To już koniec Sportowej Gwiazdki 2020, imprezy zaplanowane po Świętach niestety nie odbędą sie ze względu na obostrzenia wprowadzone z dniem 28 grudnia 2020r.