Aktualności

10 Maj 2018

Nowa lokalizacja Cuprum Hits Festiwal

Nowa lokalizacja Cuprum Hits Festiwal

Wszystkich, którzy zakupili bilety w kasie RCS na Cuprum Hits Festiwal 2018 pragniemy poinformować, że nastąpiła zmiana miejsca imprezy. Nowe miejsce wydarzenia to Lotnisko w Lubinie. 

Muzyczna podróż do lat 90 razem z Cuprum Hits Festival 2!

Cuprum Hits Festival to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Moc świateł i niesamowitych efektów. Porywająca energia lat 80' i 90' sprawi że zapamiętasz ten dzień na zawsze.

Czas leci nieubłaganie, ale w tym przypadku jest to duży plus. Dlaczego? Bo został już niecały miesiąc do najlepszego festiwalu muzyki lat 90 w Polsce. Cuprum Hits Festival 2 już 26 maja 2018! Nastąpiła zmiana w lokalizacji wydarzenia Cuprum Hits, doskonała lokalizacja w pobliżu drogi krajowej nr 3 czyli Lotnisko w Lubinie to miejsce o odpowiedniej infrastrukturze i świetnej lokalizacji, które gościło wiele wydarzeń kulturalnych. 

Gwarantowany powrót niesamowitych wspomnień z czasów szalonych lat 90, gdzie na imprezach królowały takie składy jak Loona, Fun Factory czy Papa D. Na scenie oprócz nich wystąpią także Real McCoy, Nana, Rednex, Dj Dune, Captain Jack, a jako rezydenci festiwalu Duet Djski Dj Fąfer& Johny Ki. Przekrój muzyczny jest szeroki, dlatego trafi w najbardziej wyrafinowane gusta uczestników. Jedno jest pewne: przy tych hitach nie sposób stać spokojnie! Impreza początkowo miała odbyć się na Stadionie Zagłębia w Lubinie, jednak z przyczyn niezależnych od Organizatora została przeniesiona na położony nieopodal teren Aeroklubu Zagłebia Miedziowego. Cuprum Hits Festival nabierze jeszcze bardziej festiwalowego charakteru. Do dyspozycji jest ogromny teren lubińskiego lotniska, dlatego też zostanie stworzony duży parking dla osób zmotoryzowanych.

Przelećmy się wspólnie już 26 maja na lotnisko w Lubinie!  Bilety do nabycia w kasie Hali RCS.

34399.jpg

Rodzaje dostępnych biletów:

  • PŁYTA NORMALNY - cena 59zł 
  • PŁYTA ULGOWY  (dla dzieci do 15 roku życia oraz dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim) -cena 39zł
  • GOLDEN CIRCLE (miejsce wydzielone przed sceną) - cena 99zł
  • VIP  (osobny viproom, wejście na strefę Golden Circle, openbar: napoje oraz piwo bez limitu, możliwość zakupu ciężkiego alkoholu, catering: bufet ciepły oraz zimny, bezpłatny parking) - cena 249zł
  • SUPER VIP(osobny Viproom, wejście na strefę Golden Circle, openbar: napoje, piwo oraz mocny alkohol bez limitu, catering: bufet ciepły oraz zimny, bezpłatny parking, możliwość spotkania się z artystami) - cena 490zł

 

34400.jpg

 

 

zdjęcie nr 0 Nowa lokalizacja Cuprum Hits Festiwal
zdjęcie nr 1 Nowa lokalizacja Cuprum Hits Festiwal
zdjęcie nr 2 Nowa lokalizacja Cuprum Hits Festiwal
Strzelali i pomagali

Turniej Strzelecki i WOŚP więcej

6. bieg GP Zagłębia Miedziowego

243 zawodników pobiegło w Iwinach więcej