Aktualności

26 Lip 2018

Nie stój w kolejce na basen zewnętrzny

Nie stój w kolejce na basen zewnętrzny

Przez ostatnie dni nie mogliśmy narzekać na pogodę, przez to frekwencja na basenach zewnętrznych nie maleje.

W związku z nadchodzącymi falami upałów przypominamy, że od początku powstania basenów istnieje możliwość zakupu biletów przez internet.

Można to zrobić wchodząc bezpośrednio na adres http://bilety.rcslubin.pl/ lub poprzez przekierowanie na naszej stronie internetowej http://rcslubin.pl/, gdzie najeżdżając na zakładkę "Baseny zewnętrzne" pojawi się po prawej stronie zakładka "Kup bilet" i po kliknięciu w nią zostaniemy przekierowani do podstrony ze sprzedażą biletów na basen.

35612.jpg

Następnie należy klikną przycisk bilety i wybrać interesujący nas dzień. Dalej wszystko wygląda jak w każdym systemie sprzedaży internetowej.

Sprzedaż biletów w Serwisie sprzedażowym na konkretny dzień kończona jest na 2 godziny przed rozpoczęciem pracy basenu w danym dniu.

Nie ma możliwości rezerwacji biletów, a w przypadku braku płatności w ciągu 30 minut za zamówione bilety, tracą one ważność i są usuwane z Systemu.

Na podany adres mailowy przychodzi bilet elektroniczny do wydrukowania lub do zeskanowania kodu kreskowego bezpośrednio ze smartfonu na czytnikach basenowych przed kołowrotkami.

Aha i jeszcze jedna bardzo ważna informcja - zgodnie z regulaminem basenów zewnętrznych w przypadku wystąpienia anomalii pogodowych np. burza, silny wiatr, itp. osoby przebywające na terenie obiektu, z uwagi na bezpieczeństwo, na wezwanie służb ratowniczych oraz obsługi mają obowiązek opuszczenia teren basenu. Bilety w takim przypadku nie podlegają zwrotowi. Można powrócić na teren kąpieliska po ustąpieniu zagrożenia.

Zapraszamy, przed nami kilka słonecznych dni.

zdjęcie nr 0 Nie stój w kolejce na basen zewnętrzny
zdjęcie nr 1 Nie stój w kolejce na basen zewnętrzny
zdjęcie nr 2 Nie stój w kolejce na basen zewnętrzny