Aktualności

10 Sie 2017

Młodzi szczypiorniści walczyli jak lwy

Piłka ręczna plażowa ponownie zagościła podczas Akcji Lato. Po raz drugi na nowym boisku piaszczystym na terenie Basenów Zewnętrznych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn o wymyślnych nazwach: HUBERT I SPÓŁKA, BEZ NAZWY, SZONY, PSG i ZAGŁĘBIE LUBIN.

Reprezentanci gimnazjum stworzyli drużyny mieszane złożone z dziewczynek i chłopców.

W turnieju każda drużyna zmierzyła się z każdą i po zliczeniu wyników wyłoniliśmy zwycięzców.  Najlepsza była drużyna "SZONY", która wygrała wszystkie 4 spotkania. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa "PSG" wygrywając 3 mecze. Trzecie miejsce wywalczyli "BEZ NAZWY", a czwarte "HUBERT I SPÓŁKA". Poza podium znlazło sie także "ZAGŁĘBIE LUBIN" zajmując piątą pozycję.

Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe takie jak koszulki sportowe oraz inne drobne upominki, słodycze i wodę. Frekwencja nas nie zawiodła i okazało się, że ręczna piłka plażowa jest bardzo popularna wśród dzieci i młodzieży.

A co jeszcze przed nami...

Kolejna impreza już w poniedziałek 14 sierpnia - PONIEDZIAŁEK NA BASENIE - zabawyi nauka pływania, start o godz. 10:00 na basenie Ustronie.