Aktualności

04 Gru 2017

Mikołaje grali w squasha

Mikołaje grali w squasha

Za nami już 4.kolejka Lubińskiej Ligi Squasha. Tym razem na korcie mogliśmy spotkać kilku mikołajów...ponieważ to była kolejka mikołajkowa. Każdy kto przyszedł na turniej z atrybutem Mikołaja otrzymał specjalną promocję na opłatę wpisową.

Z kolejki na kolejkę uczestników przybywa i to jest najważniejsze, że są nowe mozliwości grania z nowymi zawodnikami. W naszej lidze nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują wspólnie. Liga jest dla każdego, ponieważ dobieramy zawodników poziomem zaawansowania w grze.

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów uzyskał Michał Balcerzak a w całym cyklu prowadzi Piotr Gibur łącznie gromadząc już 3690 pkt., wyprzedzając "o włos" Roberta Drzazgę z 3620 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Szyszka, który uzbierał już 3335 pkt.

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie całego turnieju po wszystkich kolejkach, natomiast podczas niedzielnej kolejki wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na obiekty RCS. Jak zwykle przygotwany był również dla uczestników drobny poczęstunek.

Wyniki po trzech rundach dostępne na stronie Ligi - KLIKNIJ

Zaproszenie na turniej nocny

Mimo, że była to ostatnia kolejka w tym roku to nie koniec grania w 2017. Już 16 grudnia o godz. 20.00 zapraszamy wszystkim klubowiczów na turniej nocny, który nie jest wliczany do punktacji ligowej. Podobnie jak w lidze, udział w nim może wziąć każdy. Zapisy potrwają do 15 grudnia. Prosimy o zgłaszanie się mailowo lub bezpośrednio w Centrum Squash.

 

zdjęcie nr 0 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 1 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 2 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 3 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 4 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 5 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 6 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 7 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 8 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 9 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 10 Mikołaje grali w squasha
zdjęcie nr 11 Mikołaje grali w squasha
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej