Aktualności

04 Maj 2020

Mecz Polska - Rumunia Odwołany!!!

Mecz Polska - Rumunia Odwołany!!!

Aktualizacja z dnia 14.05.2020r.

W związku z decyzjami władz administracji państwowej dotyczących ochrony zdrowia, mecz Polska-Rumunia w kwalifikacjach ME 2020 kobiet zaplanowany na 25.03.2020 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej, zostaje przełożony na inny termin, który zostanie uzgodniony z Europejską Federacją Piłki Ręcznej (EHF) oraz Rumuńską Federacją Piłki Ręcznej (FRH).

W związku z decyzjami władz administracji państwowej dotyczących ochrony zdrowia, a także anulowaniem kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 kobiet i kwalifikacji Mistrzostw Świata 2021 mężczyzn przez Europejską Federację Piłki Ręcznej (EHF) wszyscy kibice, którzy dokonali zakupu biletów na spotkania Polska – Rumunia, który miał się  odbyć 25.03.2020r. w Hali Widowiskowo - Sportowej, otrzymają zwrot pieniędzy lub mogą liczyć na skorzystania z vouchera i wykorzystania go na przyszłe mecze reprezentacji lub inne wydarzenia organizowane przez ZPRP. Osoby, te proszone są o postępowanie według poniższej instrukcji:

Zwrot biletów zakupionych w punktach stacjonarnych możliwy będzie od 1 lipca 2020r.

Aby zwrócić bilet należy zgłosić się do miejsca sprzedaży z biletem oraz paragonem potwierdzającym zakup biletu  w tym punkcie po 1 lipca 2020r.

Zgodnie z Ustawą z dnia 31.03.2020 termin zwrotów wynosi do 180 dni.

Fragment Ustawy, o którym mowa powyżej:

Art. 15zp. 1. Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.

Pełna treść znajduje się w Dzienniku Ustaw pod tym linkiem: http://www.dziennikustaw.gov.pl/D2020000056801.pdf

Zamiana na voucher:
Istnieje także możliwość skorzystania z vouchera i wykorzystania go na przyszłe mecze reprezentacji lub inne wydarzenia organizowane przez ZPRP. W tym przypadku prosimy o kontakt na adres e-mail: info@eventim.pl

OŚWIADCZENIE EVENTIM

 

"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej