Aktualności

18 Gru 2017

Łukasz Szkuta najlepszy!

W sobotę 16 grudnia 2017r. odbył się Turniej Nocny w squasha, który rozgrywany był oczywiście na naszych kortach w Hali Widowiskowo - Sportowej. Cieszymy się, że na pierwszym tego typu turnieju pojawiło się kilkunastu zawodników, dla których liczył się nie tylko dobry wynik, lecz również świetna zabawa i miła atmosfera.

Zwycięzcą turnieju został Łukasz Szkuta, który w finale 3:0 wygrał z Piotrem Bąkałą . Natomiast w meczu o trzecie miejsce Piotr Matuszak wygrał z Piotrem Giberem i to on zdobył nagrodę przypisaną najniższemu ze stopni podium. Zwycięzca oprócz okazałego pucharu otrzymał również karnet na squasha na miesiąc styczeń bez limitu, natomiast zawodnicy z drugiej i trzeciej pozycji wykorzystają vouchery w sieci sklepów Msport, które są partnerem technicznym naszych kortów.

Trzeba jeszcze dodać, że puchar dla zwycięzcy ma charakter przechodniego tzn. że podczas kolejnego turnieju, który odbędzie się w marcu 2018r. ponownie będziemy grać o niego, natomiast zawodnik otrzyma go na własność dopiero po trzyktotnym zwycięstwie w turnieju!!!

Finałowe pojedynki poprzedziło kilkadziesiąt spotkań, które odbywały się systemem pucharowym. Ale przegrani na danym etapie nie kończyli rozgrywek. Każdy rozgrywał mecze do końca turnieju, aby ustalić końcową tabelę i uplasować się na jak najlepszej pozycji. Rozgrywki trwały do późnych godzin nocnych, ale mimo zmęczenia zawodnicy znaleźli chwilę na integracyjne spotkanie po zakończeniu turnieju.

Kolejny turniej już w marcu 2018r. i już w tym momencie na niego serdecznie zapraszamy.