Aktualności

27 Lip 2016

Kup karnet na piłkę ręczną!

Kup karnet na piłkę ręczną!

Do rozpoczęcia zmagań ligowych obu drużyn piłki ręcznej w sezonie 2016/2017 pozostało ponad miesiąc. Już od 1 sierpnia rusza sprzedaż karnetów, natomiast od poniedziałku (25 lipca) posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mogą rezerwować swoje miejsca.

Jak co roku początek września kojarzy się z inauguracją rozgrywek Superligi Kobiet i Mężczyzn. Duże zmiany kadrowe w zespole kobiet oraz powstanie ligi zawodowej u panów – to gwarancja emocjonującego sezonu w hali widowiskowo-sportowej RCS!

17726.jpg

Rezerwacja miejsc przez posiadaczy karnetów!
Od poniedziałku (25 lipca) posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mogą zarezerwować swoje miejsca. Rezerwacji można dokonać jedynie w recepcji Squasha w hali widowiskowo-sportowej RCS. Zapisywanie się na swoje miejsca trwać będzie do 1 sierpnia. Do rezerwacji miejsc niezbędne będzie posiadanie karnetu z sezonu 2015/2016 oraz dowodu osobistego! Osoby, które zarezerwowały swoje miejsca będą mogły odebrać karnet od 1 sierpnia w recepcji Squasha w hali RCS.

Sprzedaż karnetów od 1 sierpnia!
Już od 1 sierpnia ruszy sprzedaż karnetów na sezon 2016/2017. Ceny karnetów są identyczne do tych, które obowiązywały w poprzednim sezonie. Karnet na nowy sezon można nabyć już od 100 zł (cena za karnet na jedną drużynę). W ofercie znalazły się ponownie trzy kolory karnetów – miedziowy (na obie drużyny), biały (na mecze kobiet), zielony (na mecze mężczyzn) oraz VIP (na wszystkie mecze z cateringiem oraz miejscem parkingowym w parkingu podziemnym).

17725.jpg

zdjęcie nr 0 Kup karnet na piłkę ręczną!
zdjęcie nr 1 Kup karnet na piłkę ręczną!
zdjęcie nr 2 Kup karnet na piłkę ręczną!