Aktualności

29 Gru 2017

Kraśniańscy Company najlepsi

Kraśniańscy Company najlepsi

Dziś odbyła się ostatnia impreza w ramach Sportowej Gwiazdki 2017, a także ostatni event zorganizowany w tym roku przez Regionalne Centrum Sportowe Sp. z .o.o. - 29 grudnia odbył się Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej, przeznaczony dla chłopców i dziewcząt z roczników 2001 - 2004.

Drużyna musiała się składać z pięciu zawodników, z których jeden jest bramkarzem. I tak do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, podzielonych na dwie grupy, w których każda z drużyn rozegrała mecze każdy z każdym.

Zwycięzcy grup spotkali się w meczu finałowym, natomiast drużyny z niższych miejsc grupowych rozegrali spotkania o niższe miejsca w klasyfikacji końcowej. W finale po regulaminowym czasie gry widniał remis 1:1 i o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, w których lepsi od Kokolino Ścinawa okazali się Kraśniańscy Company zwyciężając w całym turnieju.

W meczu o 3 miejsce FC Bakajoko pokanało drużynę Pyk Pyk 2:1, natomiast na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny FC Piątkowscy oraz Słowianie z Lubina.

Wszystkie mecze turnieju odbywały się w atmosferze Fair-Play, choć nie brakowało emocji i meczów "na styku".

Podczas uroczystego zakończenia drużyny otrzymały nagrody rzeczowe tj. koszulki, plecaki oraz wejściowki na basen.

Już teraz zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Sportowe Ferie, które rozpoczynają się 15 stycznia 2018r. To cykl 16. imprez na obiektach Regionalnego Centrum Sportowego w okresie Ferii. Na wszystkie imprezy wejście jest bezpłatne.

zdjęcie nr 0 Kraśniańscy Company najlepsi
zdjęcie nr 1 Kraśniańscy Company najlepsi
zdjęcie nr 2 Kraśniańscy Company najlepsi
zdjęcie nr 3 Kraśniańscy Company najlepsi
zdjęcie nr 4 Kraśniańscy Company najlepsi