Aktualności

09 Paź 2017

Kolejna dawka humoru

Kolejna dawka humoru

Po raz kolejny w Hali Widowiskowo - Sportowej odbyła się Polska Noc Kabaretowa, która tradycyjnie juz przyciągnęła tłumy i bawiła wszystkich do łez. Tym razem bawili nas Paranienormalni, Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących i niezastąpiony Jerzy Kryszak.

Podobnie jak w roku ubiegłym wszystkie formacje dostarczyły ogromnej dawki humoru prezentując swój nowy repertuar. Tym razem w rolę prowadzących wcielił się Kabaret Skeczów Męczących, który przeniósł nas do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnili czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było. 

Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć zobaczenia tego wydarzenia, które po raz kolejny nie zawiodło. Przyniosło wiele nowości i zaskakujących momentów.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną zabawę i odliczamy dni do kolejnej edycji - Zabawy stulecia - Świętować będziemy 100-lecie Niepodległości podczas Polskiej Nocy Kabaretowej 2018!

Na przekór stereotypom pokazane będzie, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa. To wyjątkowa rocznica, która uczczona będzie w absolutnie szalony sposób. Autorem scenariusza jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju. 

 

zdjęcie nr 0 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 1 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 2 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 3 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 4 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 5 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 6 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 7 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 8 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 9 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 10 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 11 Kolejna dawka humoru
zdjęcie nr 12 Kolejna dawka humoru
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej