Aktualności

31 Lip 2018

Kolarstwo górskie na wakacje

Kolarstwo górskie na wakacje

Upalne wtorkowe przedpołudnie upłynęło pod znakiem zawodów MTB w kolarstwie górskim. Zawody odbyły się na stadionie RCS, na którym pojawiło się kilkanaście dzieci w różnym wieku.

W zawodach przewidziane były kategorie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w takich konkurencjach jak: slalom na rowerze i kolarski tor przeszkód. Na torze  odbyła się mała rozgrzewka i zawody, które przeprowadził Bogdan Grygorowicz – Dzieci pokazują, że lubią jeździć na rowerze i robią to naprawdę dobrze. Cieszę się, że są z nami dzieci w różnym wieku i nikt tak naprawdę nie odstaje – mówi Bogdan Grygorowicz.

Aby wziąć udział w zawodach należało przyjechać na rowerze i obowiązkowo w kasku. Należy zwracać uwagę, aby każdy dbał o swoje bezpieczeństwo. Jak widać różnego rodzaju akcje przynoszą efekt i dzieci już wiedzą, że jeśli jeździ się na rowerze to tylko w kasku. 

Na najlepszych podczas dzisiejszych zawodów czekały nagrody w postaci plecaków sportowych. Najszybszy był Miłosz Gonera, na drugim miejscu uplasował się Kuba Magdziak, a na trzecim miejscu na podium stanął Bartek Siedziukiewicz.  Każde dziecko jako nagrodę pocieszena otrzymało bidon idealny do zabrania na przejażdżkę rowerową.

Kolejna impreza już w czwartek 2 sierpnia o godz. 11:00 także na stadionie RCS przy ul. Odrodzenia 28b. Będą to Gry i zabawy z rugby. 

 

 

zdjęcie nr 0 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 1 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 2 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 3 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 4 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 5 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 6 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 7 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 8 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 9 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 10 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 11 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 12 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 13 Kolarstwo górskie na wakacje
zdjęcie nr 14 Kolarstwo górskie na wakacje